Малотокмачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Оріхівської районної ради Запорізької області

Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

За Батьківщину,
Знання, Добро!

Меню сайту
Наша школа
Шкільний історико-краєзнавчий музей
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 223
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Шкільні конкурси


Успіх – найкрасномовніший в світі оратор

                                                                Наполеон Бонопарт

         З 2001 року у Малотокмачанській загальноосвітній школі I-III ступенів, згідно «Положення про загальношкільні конкурси у Малотокмачанській загальноосвітній школі I-III ступенів» проводяться щорічні загально шкільні конкурси: "Учень року", "Випускник року", "Лідер року", "Спортсмен року", "Переможці шкільної спартакіади", Читач року", "Переможці інтелектуальної гри "Еврика", гра-подорож для молодших школярів, "Кращий клас по самообслуговуванню. У вересні приймаються заявки на участь у конкурсах, у листопаді, січні на засіданні учнівського комітету школи підводяться проміжні підсумки конкурсів, визначається проміжний рейтинг учасників. У травні підводяться загальні підсумки проведених конкурсів, визначаються переможці. Організація конкурсів, облік проміжних і підсумкових результатів покладено на профільні центри творчих ініціатив учнівського комітету школи. За поданням учнівського комітету школи, наказом директора школи визначаються переможці і активні учасники загальношкільних конкурсів.

 Переможці нагороджуються цінними подарунками,  грошовими преміями, грамотами школи, заносять до Книги пам’яті школи.

 Нагородження здійснюється в урочистій обстановці, як правило, на святі Останнього Дзвоника.

 

Переможці конкурсу "Учень року"

2001-2002 н.р. - Крохмаль Юрій, учень 9-А класу

2002-2003 н.р. - Попов Андрій, учень 11 класу

2003-2004 н.р. - Мартинюк Марина, учениця 9-Б класу

2004-2005 н.р. - Попова Тетяна, учениця 9-Б класу

2005-2006 н.р. - Демків Артем, учень 9-А класу

2006-2007 н.р. - Вернер Яна, учениця 11 класу

2007-2008 н.р. - Васильченко Анна, учениця 8-А класу

2008-2009 н.р. - Демків Маргарита, учень 11 класу

Переможці конкурсу "Випускник року"

2006-2007 н.р. - Попова Тетяна, учениця 11 класу

2007-2008 н.р. - Демків Артем, учень 11 класу

2008-2009 н.р. - Робейко Катерина, учениця 11 класу

Переможці конкурсу "Лідер року"

2006-2007 н.р. - Демків Артем, учень 10 класу

2007-2008 н.р. - Шамота Аліна, учениця 11 класу

2008-2009 н.р. - Шевченко Олександр, учень 11 класу

Переможці конкурсу "Спортсмен року"

2001-2002 н.р. - Пінчук Валентин, учень 11 класу

2002-2003 н.р. - Свириденко Лілія, учениця 10 класу

2003-2004 н.р. - Супрун Павло, Крицький Олександр, учні 11 класу

2004-2005 н.р. - Алуєв Сергій, учень класу

2006-2007 н.р. - Пилипенко Яна, учениця 10 класу

2007-2008 н.р. - Пилипенко Яна, учениця 11 класу

2008-2009 н.р. - Голубенко Олексій, Сергач Єгор,учені 10 класу

Переможці  шкільної спартакіади

2001-2002 н.р. - колектив фізкультури 8-Б класу (фізорг Гречин О., класний керівник Панасенко В.Я.)

2002-2003 н.р. - колектив фізкультури 9-Б класу (фізорг Вакуленко Є., класний керівник Панасенко В.Я.)

2003-2004 н.р. колектив фізкультури 5-Б класу (фізорг Сергач Є., класний керівник Ремига Л.Г.)

2004-2005 н.р. - колектив фізкультури 11 класу (фізорг Гречин О., класний керівник Панасенко В.Я.)

2005-2006 н.р.колектив фізкультури 5 класу (фізорг Кулинич С., класний керівник Букрєєва В.М.)

2006-2007 н.р. - колектив фізкультури 9-А класу (фізорг  Коточигова А., класний керівник Рябуха Л.В.)

2007-2008 н.р.колектив фізкультури 11 класу (фізорг Домбровський О., класний керівник Чубирь М.О.)

2008-2009 н.р. - колектив фізкультури 10 класу (фізорг Шинклер А., класний керівник Ремига Л.Г.)

Переможці гри-подорожі  для молодших школярів

2001-2002 н.р. -  4-Б клас (староста Шевченко О., класний керівник Величко І.М.)

2002-2003 н.р. -  4-Б клас (староста Сергач Є., класний керівник Рябошлик Н.А.)

2003-2004 н.р. -  4-А клас (староста Смолін А., класний керівник Палій Г.В.)

2004-2005 н.р. 2-А клас (староста Білостоцька А., класний керівник Кривило Г.С.)

2005-2006 н.р. -  4 клас (староста Пругло О., класний керівник Величко І.М.)

2006-2007 н.р. -  4-Б клас (староста Рекубрацька О., класний керівник Петренко Л.М.)

2007-2008 н.р. -  4 клас (староста Каракай Д., класний керівник Дротянко Т.В.)

2008-2009 н.р. -  4 клас (староста Пругло С., класний керівник Нескоромна В.І.)

Переможці інтелектуальної гри "Еврика"

2003-2004 н.р. -  команда 4-Б класу (капітан команди Харченко О.), 6-Б клас (капітан команди Шевченко О.) 8-Б клас (капітан команди Попова Т.), 9-А клас (капітан команди Сердюк О.)

2004-2005 н.р.  команда 4 класу (капітан команди Мозгова К.), 6-Б клас (капітан команди Харченко М.) 8-А клас (капітан команди Демків А.), 9-Б клас (капітан команди Попова Т.)

2005-2006 н.р. -  команда 4 класу (капітан команди Остряниця О.), 6 клас (капітан команди Вернер О.) 7-А клас (капітан команди Голубенко О.), 10 клас (капітан команди Попова Т.)

2006-2007 н.р. -   команда 4-А класу (капітан команди Білостоцька А.), 5 клас (капітан команди Сідєльнікова А.) 8-А клас (капітан команди Голубенко О.), 10 клас (капітан команди Шамота А.)

2007-2008 н.р. -  команда 10 класу (капітан команди Шевченко О.), 11 клас  (капітан команди Шамота А.)

2008-2009 н.р. -  команда 6 класу (капітан команди Черевко А.)

Переможці конкурсу "Читач року"

2003-2004 н.р. - Манжура Олександр, учень 3 класу, Чемерєва Каріна, учениця 6-Б класу, Кукса Анна, учениця  8-Б класу, Кобзар Анна, учениця 7-Б класу

2004-2005 н.р. - Моруга Олександра, учениця 5 класу

2005-2006 н.р. - Демків Маргарита, учениця 8-А класу, Кардаш Дмитро, учень  4 класу, Каптур Лілія, учениця 7-Б класу

2006-2007 н.р. - Отрішко Каріна, учениця 11 класу

2007-2008 н.р. - Васильченко Євген, учень 3 класу, Кардаш Дмитро та Рунова Лариса, учні 5 класу

2008-2009 н.р. - Шепель Єлизавета, учениця 2 класу, Шутенко Крістіна, учениця 5 класу

Переможці конкурсу "Щоденник року"

2003-2004 н.р. - Малахатка Ілона, учениця 6-А класу

2004-2005 н.р. - Васильченко Анна, учениця 5-А класу

2005-2006 н.р. - Васильченко Анна, учениця 6-А класу

2006-2007 н.р. Васильченко Анна, учениця 7-А класу

2007-2008 н.р. Васильченко Анна, Волонтирцева Ксенія, учениці 8-А класу

2008-2009 н.р. - Московка Дмитро, учень 5 класу

Переможці конкурсу "Кращий клас по самообслуговуванню"

2001-2002 н.р. -  2-А клас (староста Волонтирцева К., класний керівник Палій Г.В.), 6-Б клас (староста Вернер Я., класний керівник Гамова Т.В.), 3-А клас (староста Левченко М., класний керівник Кривило Г.С.), 9-А клас (староста Петренко О., класний керівник Рябець Л.А.)

2002-2003 н.р. -   3-А клас (староста Волонтирцева К., класний керівник Палій Г.В.), 3-Б клас (староста Чучко О., класний керівник Петренко Л.Г.)

2003-2004 н.р. -   4-А клас (староста Волонтирцева К., класний керівник Палій Г.В.), 7-А клас (староста Демків А., класний керівник Чубирь М.О.)

2004-2005 н.р. 3 клас (староста Сідєльнікова А., класний керівник Величко І.М.)

2005-2006 н.р. -  2 клас (староста Дік К., класний керівник Палій Г.В.)

2006-2007 н.р. -  3 клас (староста Дік К., класний керівник Палій Г.В.), 11 клас (староста Бородай Д., класний керівник Гамова Т.В.)

2007-2008 н.р. -  8-А клас (староста Волонтирцева К., класний керівник Суставова Н.В.)

2008-2009 н.р. -  2 клас (староста Шепель Є., класний керівник Петренко Л.М.).













Форма входу
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Друзі сайту
Візитка школи
Адреса школи

Погода в Украине

Copyright MyCorp © 2017
Наш новий сайт mtschool.com.ua
Информационная комната